Henkilöstö / Porvoon Ankkuri

Valkoniemi Päivi
Varatoiminnanjohtaja / Samaria rf
040 740 0778
paivi.valkoniemi@samaria.fi


Uronen Tiina
Vastaava ohjaaja / maahanmuuttajaprojekti
050 467 7712
tiina.uronen@samaria.fi


Hollmén Helena
Vastaava ohjaaja / maahanmuuttajaprojekti
040 184 7079
helena.hollmen@samaria.fi

Toimela Markku
Ohjaaja / nuorten työpaja
044 2710 511
markku.toimela@samaria.fi


Kuoppamäki Heli
AD (osa-aik.) / medialabra
050 463 7579
heli.kuoppamaki@samaria.fi


Lindqvist Anita 
Ohjaaja / kuntouttava työtoiminta
Myymälävastaava / Wanhakierto-Finafynd
050 3034113
anita.lindqvist@samaria.fi


Bois Ida
Studiovastaava / Joy-studio
Sosiaalinen media
Sairaanhoitaja
ida.bois@samaria.fi

Aho Sofia 
Ohjaaja / kuntouttava työtoiminta
Myyjä / Wanhakierto-Finafynd
040 158 3506
sofia.aho@samaria.fi


Tom Elovirta
Arkki-valmentaja
Ohjaaja / Korjaamo-projekti
050 573 0083
tom.elovirta@samaria.fi