Henkilöstö / Hämeenlinnan Ankkuri

Valkoniemi Päivi
Yksikön esimies
Varatoiminnanjohtaja / Samaria rf
040 740 0778
paivi.valkoniemi@samaria.fi

Nina Siekkinen
Vastaava ohjaaja
050 354 2333
nina.siekkinen@samaria.fi

Aimo Siekkinen
Ohjaaja / työpaja
050 461 2702
aimo.siekkinen@samaria.fi

Janne Kuosmanen
Ohjaaja / Korjaamo
050 312 2244
janne.kuosmanen@samaria.fi

Merja Hämäläinen 
Ohjaaja /
kierrätysmyymälä, puuverstas
Myymälävastaava 
050 461 2706
merja.hamalainen@samaria.fi

Leena Haapio 
Ohjaaja / Korjaamo
Emäntä
050 312 2234
leena.haapio@samaria.fi

Bois Ida 
Ohjaaja, sairaanhoitaja /
Korjaamo
050 357 7363
ida.bois@samaria.fi

Maarit Vänttinen
(Katri Suolaakson sijainen)
Ohjaaja / Toivontie
050 913 5055
maarit.vanttinen@samaria.fi

Katri Suolaakso
Ohjaaja / Toivontie
(päiväkeskus, asuminen, kuntouttava työtoiminta)
050 913 5055
katri.suolaakso@samaria.fi

Aapo Hopeakoski, opintovapaalla
Ohjaaja / työpaja
(sijaisena Aimo Siekkinen)